

13 000 ₴
Диван Монтана — це сучасна модель з лаконічним оригінальним дизайном, що відрізняється від звичайних прямих диванів плавною геометрією. Каркас виготовлений із високоякісної сосни, меблевого ДСП і березової фанери. М'які наповнювачі сидіння і спинки — поролон високої щільності; 2 прямокутних подушок — холофайбер. Механізм трансформації дивана — єврокнижка, яка дає змогу розкладати спальне місце дивана вперед. Під сидінням дивана є зручна ніша для білизни. Оббивна тканина представлена на фото моделі — ріжок, може бути замінена за бажанням замовника на таку саму тканину іншого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП, ДВП |
| Підлокітник | ДСП, ДВП |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | Поролон, холофайбер |
| Подушка спинки | холофайтекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 77 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подушка сидіння | поролон |
| Довжина дивану | 270 |
| Глибина дивану | 110 |